III LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

8 Listopada 2016

Lista uczestników III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 13.11.2016 r.

Adamski Paweł
Adamski Tobiasz
Andrzejewska Marta
Badalski Piotr
Balcerzak Krzysztof
Baranowski Zbigniew
Bartosz Marek
Bartosz Ola
Bieńkowska – Śliwińska Agnieszka
Bieńkowska Sylwia
Blachowska Anna
Bladziak Jakub
Błachowicz Dawid
Bober Marcin
Boniecki Damian
Bozanowska Grażyna
Brodecka Magdalena
Brodecki Bartłomiej
Brzozowski Szymon
Brzozowski Szymon
Chełmicki Grzegorz
Chełmicki Michał
Chojnacka Krystyna
Chojnowska Emilia
Ciecierska Aleksandra
Ciećwierz Dawid
Czerwińska Ewa
Czerwiński Aleksander
Czewriński Norbert
Damski Robert
Delega Arkadiusz
Doliński Damian
Drozdowski Wojciech
Dubicki Bartłomiej
Fabisiak Agnieszka
Falkowski Filip
Fydrych Jerzy
Gajewski Maciej
Gajtkowska Aleksandra
Gajtkowski Krzysztof
Gawrońska Alicja
Gawrońska Monika
Gawroński Bartosz
Gawroński Paweł
Gąsiorowska Sylwia
Goczyński Kazimierz
Górzyński Kamil
Gralewski Jarosław
Gruszczyński Krzysztof
Jakubiak Ewa
Janiszewski Przemysław
Jaskiewicz Rafał
Jeżewski Adrian
Kaczmarek Monika
Kaczorowska Ewa
Kalkstein Marcel
Kalota Joanna
Kawczyński Marcin
Kępiński Jarosław
Kilanowska Joanna
Kisielewska Daria
Klimecka – Łatuta Karolina
Klimek Magdalena
Kłosowski Marcin
Knach Miłosz
Kolawa Karol
Kołtun Jarosław
Konczalski Krzysztof
Kopyciński Jakub
Kowalski Maciej
Kowalski Przemysław
Kozłowska Monika
Kórnatowski Alan
Krajewska Dominika
Krajewska Patrycja
Krajewski Wojciech
Kranc Ciupa Iwona
Kruszewski Roman
Kruziński Stefan
Kuberski Krzysztof
Kwiatkowska Małgorzata
Kwiatkowska Renata
Kwiatkowski Krystian
Kwiatkowski Patryk
Kycia Piotr
Lewandowski Jeremiasz
Lewandowski Marcin
Lewandowski Paweł
Lewandowski Wojciech
Lewkowicz Arkadiusz
Lewkowicz Kamil
Lorenc Elżbieta
Lorenc Julian
Lorenc Martyna
Łatuta Przemysław
Madzierska Oliwia
Majewski Szymon
Makowska Ewelina
Makowska Wioletta
Makowski Marcin
Marciniak Żaneta
Masalski Romuald
Mielczarek Michał
Mroczkowski Michał
Mucha Aleksander
Niedziałkowska Monika
Nowacka Anna
Nowak Michał
Olszewski Adam
Orłowski Hubert
Ostrowska Patrycja
Paćko Ewa
Pałaszyńska Katarzyna
Paradowski Krystian
Pasternak Jolanta
Pasternak Kinga
Pasternak Marcin
Pasternak Robert
Pawłowski Marcin
Pawłowski Piotr
Perkowski Rafał
Piasecki Arkadiusz
Piłatowski Jakub
Piórkowski Stanisław
Pniewska Wiktoria
Poturalski Ireneusz
Prykowska Mirosława
Prykowski Adrian
Radke Szymon
Radomski Marcin
Raus Kamil
Rączkowski Adam
Romański Paweł
Rosińska Weronika
Ruciński Cezary
Rzepczyńska Karolina
Rzymska Weronika
Rzymski Jakub
Sadowski Kacper
Sarnowska Magdalena
Sarnowska Otylia
Sarnowski Janusz
Sekielska Natalia
Sidwa Damian
Sieradzka Natalia
Silko Barbara
Skarżyńska Katarzyna
Spisz Krzysztof
Starczewska Magdalena
Stasiak Monika
Stawski Piotr
Steckiewicz Edmund
Strucińska Wioletta
Strzelecki Konrad
Szałczyński Sławomir
Szarszewska Natalia
Szczepańska Karolina
Szkodziński Arkadiusz
Szychulska Zuzanna
Szychulski Michał
Śliwiński Paweł
Świder Dawid
Świerczyński Rafał
Trzcińska Paulina
Trzciński Arkadiusz
Tucholska Anita
Uzarska Sylwia
Uzarski Dominik
Wesołkowska Oliwia
Widisz Krzysztof
Wieczorkowski Jan
Więczkowski Patryk
Wilk Paweł
Wilk Przemysław
Winiecka Ewa
Wiśniewski Michał
Wiśniewski Ariel
Wiśniewski Krzysztof
Wiśniewski Łukasz
Wiśniewski Łukasz Paweł
Wiśniewski Piotr
Wiśniewski Robert
Witczak Ola
Woźniak Mariusz
Wójcik Agnieszka
Wszelak Anita
Wysocki Radosław

Ziemiańczyk Jarosław



WYNIKI II KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

7 Listopada 2016

W dniu 06.11 br. odbyła się II kolejka  LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. LIPNOWIAK OLDBOY - TEAM LIPNO 3 - 2 ( 25:21 25:17 19:25 23:25 15:10 )

2. SETBOL CZERNIKOWO STAKON KIKÓŁ 3 - 0 ( 25:11 25:15 25:21 )

3. RADOMICE - KARNKOWO 3 - 1 ( 25:17 20:25 25:23 25:22 )

4. MOHITO - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 0 - 3 ( 13:25 19:25 20:25 )


Zestawienie par III kolejki LALPS 20.11.2016 

Godz : 9:00 KARNKOWO – KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – MOHITO

Godz : 10:30 SETBOL CZERNIKOWO – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz : 10:30 RADOMICE - STAKON KIKÓŁ

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI. 




WYNIKI I KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

31 Października 2016

W dniu 30.10 br. odbyła się I kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - TEAM LIPNO 1 - 3 ( 24:26 21:25 28:26 16:25 )

2. MOHITO - STAKON KIKÓŁ 3 - 2 ( 27:25 16:25 21:25 25:13 15:13 )

3. KARNKOWO - LIPNOWIAK OLDBOY 1 - 3 ( 21:25 13:25 25:23 17:25 )

SETBOL CZERNIKOWO - RADOMICE  Przełożony

Zestawienie par II kolejki LALPS 06.11.2016 r.

1. Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ – SETBOL CZERNIKOWO

2. Godz : 9:00 TEAM LIPNO – LIPNOWIAK OLDBOY

3. Godz : 10:30 MOHITO – KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

4. Godz : 10:30 RADOMICE - KARNKOWO

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI. 


INFORMACJA

28 Października 2016

Informujemy, że w dniu 31.10 br. ( Poniedziałek ) Kryta Pływalnia będzie czynna od 13:00 do 20:00 

 

 

 

 

 


 

MECZ II LIGI KOBIET

28 Października 2016

Zapraszamy 30 października na godz: 14.00 na stadion miejski w Lipnie, gdzie odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy  UKS MUSTANG WIELGIE - Olimp Gościno.

 

 

 


 

 

VI EDYCJA LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

27 Października 2016

W dniu 19.10 br. odbyło się spotkanie organizacyjne z kapitanami drużyn które wezmą udział w VI EDYCJI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ 2016.

Pierwsza kolejka odbędzie się 30.10.2016 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół ul. Romualda Traugutta 1.

 

Drużyny

1. MOHITO

2. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

3. LIPNOWIAK OLDBOY

4. SETBOL CZERNIKOWO

5. KARNKOWO

6. TEAM LIPNO 

7. STAKON KIKÓŁ

8. RADOMICE

 

1 Kolejka 30.10.2016 r. ( Niedziela )

 

Godz : 9:00 MOHITO – STAKON KIKÓŁ

Godz : 9:00 LIPNOWIAK OLDBOY – KARNKOWO

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ – TEAM LIPNO

SETBOL CZERNIKOWO - RADOMICE  Przełożony

 

2 Kolejka 06.11.2016 r. ( Niedziela )

 

Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ – SETBOL CZERNIKOWO

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz : 10:30 MOHITO – KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

Godz : 10:30 RADOMICE - KARNKOWO


3 Kolejka 20.11.2016 r. ( Niedziela )

 

Godz : 9:00 KARNKOWO – KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – MOHITO

Godz : 10:30 SETBOL CZERNIKOWO – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz : 10:30 RADOMICE - STAKON KIKÓŁ


4 kolejka 04.12.2016 r. ( Niedziela )

 

Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ – KARNKOWO

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – SETBOL CZERNIKOWO

Godz :10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz :10:30 RADOMICE - MOHITO

 

5 Kolejka 11.12.2016 ( Niedziela )

 

Godz : 9:00 LIPNOWIAK OLDBOY – STAKON KIKÓŁ

Godz : 9:00 SETBOL CZERNIKOWO – MOHITO

Godz : 10:30 KARNKOWO – TEAM LIPNO

Godz : 10:30 RADOMICE - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

 

6 kolejka 17.12.2016 r. ( Sobota )

 

Godz : 15:00 STAKON KIKÓŁ – TEAM LIPNO

Godz : 15:00 MOHITO – KARNKOWO

Godz : 16:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ – SETBOL CZERNIKOWO

Godz : 16:30 RADOMICE - LIPNOWIAK OLDBOY 

 

7 Kolejka 18.12.2016 r. ( Niedziela )

 

Godz : 9:00 LIPNOWIAK OLDBOY – MOHITO

Godz : 9:00 SETBOL CZERNIKOWO – KARNKOWO 

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ – STAKON KIKÓŁ

Godz : 10:30 RADOMICE - TEAM LIPNO


AKTUALNY GRAFIK NA SALI FITNESS

25 Października 2016

Aktualny grafik na sali fitness.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

II LIPNOWSKA SPARTAKIADA SZKOLNA

20 Października 2016

W dniu wczorajszym miała miejsce inauguracja II LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2016/2017.

Celem Spartakiady jest :

- zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania 

- dostarczanie radości płynącej ze wspólnej zabawy

- wdrażanie "zdrowej" rywalizacji 

- integracja międzyszkolna

- rozpropagowanie szkoły

Organizatorami Spartakiady są : Urząd Miejski w Lipnie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie.

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik.

W Spartakiadzie biorą udział wszystkie Szkoły Podstawowe z Lipna, będą rywalizować raz w miesiącu od października 2016r. do maja 2017 r.

 W dniu 19.10.2016 r. na hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 1 odbyło się uroczyste otwarcie Spartakiady.

Pierwszą konkurencją sportową była: mini piłka nożna halowa. Graliśmy systemem każdy z każdym. 

Za zwycięstwo w danej konkurencji szkoła otrzymuje 15 punktów, drugie miejsce 10 punktów i trzeci miejsce 5 punktów.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 5.

Punktacja :

I - Sp 2  15 pkt

II - Sp 3  10 pkt

III - Sp 5   5 pkt

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 15 pkt

II - Sp 3 10 pkt

III - Sp 2 5 pkt

W ogólnej punktacji wszystkie szkoły uzyskały po 20 punktów.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce II Lipnowska Spartakiada Szkolna.






KOMUNIKAT - LIPNOWSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

17 Października 2016

W dniu dzisiejszym (17.10) została ZAMKNIĘTA lista drużyn LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ. 

Spotkanie organizacyjne kapitanów drużyn odbędzie się 19.10.2016 r. ( środa ) o godz: 18.00 na Krytej Pływalni w Lipnie.

 

 



III LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

11 Października 2016

Serdecznie zapraszamy na III LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI który odbędzie się 13.11.2016 r. godz: 10.00 ( niedziela )

Zapisy do 06.11.2016 r.

Udział w biegu jest BEZPŁATNY

Zgłoszenia w biurze MOSiR Lipno lub pod numerem telefonu 663 952 400 

W biegu będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. 

Zwycięzcy miejsc 1 - 3 otrzymają pamiątkowe puchary.

Wszyscy uczestnicy którzy wezmą udział w biegu otrzymają pamiątkowe medale.  

Puchary otrzymają również najmłodszy i najstarszy uczestnik biegu.

Każdyn uczestnik musi podpisać oświadczenie, że w biegu startuje na własną odpowiedzialność i zapoznał się z regulaminem - karty zgłoszenia są dostępne na Krytej Pływalni w kasie lub będą dostępne w dniu biegu.

 

REGULAMIN '' III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI '' ORGANIZOWANEGO W DNIU 13.11.2016 r.



I. Organizatorzy i współorganizatorzy: 

Urząd Miasta Lipna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie.

II. Cel 

1. Promocja Miasta Lipna.

2. Upowszechnianie biegania jako najprostszej formy rekreacji.

3. Promocja aktywności wśród mieszkańców regionu.

III. Termin i miejsce

1. Bieg rekreacyjny odbędzie się w dniu 13 listopada 2016 r. ( niedziela )

2. Start biegu o godz. 10.00

3. Punkt startowy ( park miejski ) czynny od 8.30 – 09.50 

IV. Trasa biegu

  • Start – Park Miejski

  • ul. Szkolna

  • ul. Kilińskiego

  • Plac Dekerta

  • Bulwar im. Poli Negri

  • ul. Szkolna

  • ul. 22 – go Stycznia

  • ul. 3 – go Maja

  • Bulwar

  • ul. Cegielna

  • ul. Sztaszica

  • ul. Piłsudskiego

  • Meta - Park Miejski

    V. Uczestnictwo

    1. Udział w biegu jest BEZPŁATNY.

2. W biegu rekreacyjnym na ok 5 km prawo startu mają zawodnicy bez względu na wiek.

 3. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

4. Każdy uczestnik musi podpisać oświadczenie, że w biegu startuje na własną odpowiedzialność i zapoznał się z regulaminem.

5. W biurze zawodów zawodnicy otrzymają numer startowy.

VI. Limit czasu

1. Obowiązuje limit czasowy biegu który wynosi 1 godzinę na pokonanie trasy. Po upływie limitu czasowego osoby znajdujące się na trasie zobowiązane są do przerwania biegu ( kontynuacja biegu na własną odpowiedzialność ).

VII. Zgłoszenia

  1. Zapisy :

    - ograniczona ilość uczestników ( 150 osób ) decyduje kolejność zgłoszeń.

- zapisy do 06.11.2016 r. 

- zgłoszenia w biurze MOSiR Lipno.

- Paweł Uzarski tel. 663 952 400



VIII. KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. W biegu będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja kobiet i mężczyzn.

IX.NAGRODY

1. Zwycięscy miejsc od 1 - 3 otrzymają pamiątkowy puchar.

2. Wszyscy uczestnicy którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal.

3. Puchar dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu.

4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w zakresie zasad nagradzania.

X. Postanowienia końcowe

1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy bez podania przyczyny.

2. Wiążąca i ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatorów.

3. W sprawach nieobjętych regulaminem rozstrzygają Organizatorzy.

4. Każdy uczestnik biegu ma obowiązek zapoznać się z regulaminem i przestrzegać jego treści.

5. Każdy uczestnik musi wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy.

6. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatorów na potrzeby biegu.

7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeprowadzenia z każdym z uczestników biegu wywiadu i robienia zdjęć oraz filmowania na potrzeby reklamowe, promocyjne, wykorzystywanie w Internecie lub transmisjach radiowo-telewizyjnych oraz inne potrzeby komercyjne.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania na całym świecie wszelkich zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających uczestników biegu.

9. Zawodnicy uczestniczą w biegu na swoją odpowiedzialność. Za działania odpowiadają według przepisów Kodeksu Cywilnego i nie mogą wnosić żadnych roszczeń w stosunku do Organizatorów w razie zaistnienia zdarzeń losowych podczas trwania imprezy.

10. Na miejsce biegu zabrania się wnoszenia środków odurzających, nielegalnych substancji oraz napojów alkoholowych i jakiegokolwiek rodzaju używek.

11. Zawodnikom startującym zabrania się zażywania wyżej wymienionych środków oraz substancji zarówno przed biegiem, jak w jego trakcie, pod karą wykluczenia z biegu. W przypadku stwierdzenia naruszenia powyższego zakazu, Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wykluczenia zawodnika z udziału w biegu.

12. W przypadku stwierdzenia przez Organizatorów skrócenia przez zawodnika wyznaczonej trasy, zostanie on zdyskwalifikowany.

13. Organizator zapewnia opiekę medyczną na trasie i mecie biegu.

14. Zawodnicy powinni posiadać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. 

15. Osobę niepełnoletnią zgłasza osobiście rodzic lub prawny opiekun i ponosi pełną odpowiedzialność za jej start.

16. Organizator nie odpowiada za rzeczy zaginione w trakcie trwania biegu.

17. Protesty można zgłaszać w biurze zawodów do 15 minut po zakończeniu biegu.

18. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga Dyrektor Biegu po konsultacji z sędzią biegu.

19. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie o których winien poinformować przed rozpoczęciem biegu.

20. Organizator zapewnia ubezpieczenie grupowe.



Dyrektor Biegu                                                                                                Sędzia Biegu          

Krzysztof Spisz                                                                                                Paweł Uzarski

 



« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] »