II LIPNOWSKA SPARTAKIADA SZKOLNA

20 Grudnia 2016

W Spartakiadzie biorą udział wszystkie Szkoły Podstawowe z Lipna, będą rywalizować raz w miesiącu od października 2016 r. do maja 2017r.

W dniu dzisiejszym odbyła się trzecia konkurencja sportowa : gry i zabawy sprawnościowe w której udział wzięły dzieci z klas 1 - 3 . Za zwycięstwo w danej konkurencji szkoła otrzymuje 15 punktów, drugie miejsce 10 punktów i trzecie miejsce 5 punktów.

Punktacja :

I - Sp 3 - 15 pkt

II - Sp 2 - 10 pkt

III - Sp 5 - 5 pkt

Ogólna punktacja po trzech konkurencjach :

I - Sp 5  - 60 pkt

II - Sp 3  - 58 pkt

III - Sp 2  - 41 pkt

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce II Lipnowska Spartakiada Szkolna.


ZAKOŃCZENIE LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

19 Grudnia 2016

W dniu 18.12 br. zakończyła się LIPNOWSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ 2016.

Wyniki VI kolejki 17.12.2016 r.

RADOMICE - LIPNOWIAK OLDBOY 3-2  (25-19 19-25 25-17 16-25 15-11 )

KARNKOWO - MOHITO 3-0  ( 25-20 25-22 25-21 )

KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - SETBOL CZERNIKOWO 1 - 3  ( 15-25 27-25 8-25 14-25 )

STAKON KIKÓŁ - TEAM LIPNO 0-3  ( 13-25 16-25 23-25 )

Wyniki VII kolejki 18.12.2016 r.

KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - STAKON KIKÓŁ 2-3  ( 26-28 19-25 25-19 25-20 11-15 )

RADOMICE - TEAM LIPNO 3-2  ( 20-25 25-21 26-28 25-18 15-10 )

LIPNOWIAK OLDBOY - MOHITO 3-1  ( 25-17 25-19 19-25 25-15 )

SETBOL CZERNIKOWO - KARNKOWO 2-3  ( 25-3 18-25 20-25 25-22 12-15 )

Tabela końcowa

1. SETBOL CZERNIKOWO 16pkt

2. RADOMICE 15 pkt

3. LIPNOWIAK OLDBOY 14 pkt

4. TEAM LIPNO 12 pkt

5. KARNKOWO 11 pkt

6. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 11 pkt

7. STAKON KIKÓŁ 3 pkt

8. MOHITO 2 pkt

Najlepszym zawodnikiem ligi został Tomasz Janiszewski ( SETBOL CZERNIKOWO )

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Ligę sędziowali Emilia Kuźniak i Jarosław Ciechanowski.


 

 


WYNIKI V KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

12 Grudnia 2016

W dniu 11.12 br. odbyła się V kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. KARNKOWO - TEAM LIPNO 3 - 1 ( 25-23 28-26 18-25 25-19 )

2. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - RADOMICE 2 - 3 ( 25-18 25-19 17-25 23-25 14-16 )

3. LIPNOWIAK OLDBOY - STAKON KIKÓŁ 3 - 0 ( 25-14 25-17 25-21 ) 

4. SETBOL CZERNIKOWO - MOHITO 3 - 0 ( 25-20 25-13 25-5 )

Tabela 

1. SETBOL CZERNIKOWO 12 pkt

2. RADOMICE 11 pkt 

3. LIPNOWIAK OLDBOY 10 pkt

4. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 10 pkt 

5. TEAM LIPNO 8 pkt 

6. KARNKOWO 6 pkt 

7. MOHITO 2 pkt 

8. STAKON KIKÓŁ 1 pkt

Zestawienie par VI kolejki LALPS 17.12.2016 ( sobota ) 

Godz : 15:00 STAKON KIKÓŁ - TEAM LIPNO 

Godz : 15:00 MOHITO - KARNKOWO 

Godz : 16:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - SETBOL CZERNIKOWO 

Godz : 16:30 RADOMICE - LIPNOWIAK OLDBOY 

W dniu 18.12 br. ( niedziela ) odbędzie się ostatnia VII kolejka LALPS i zakończenie ligi.

Godz : 9:00 LIPNOWIAK OLDBOY - MOHITO 

Godz : 9:00 SETBOL CZERNIKOWO - KARNKOWO 

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - STAKON KIKÓŁ 

Godz : 10:30 RADOMICE - TEAM LIPNO 

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI.


 

 

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE ZA NAMI

8 Grudnia 2016

W dniu 06.12 br. na Krytej Pływalni w Lipnie odbyły się

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE.

Oganizatorami zawodów byli : Uczniowski Klub Sportowy " Orka " ze Szpetala Górnego i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie.

Wsród zaproszonych uczestników zawodów były dzieci ze szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Lipno, oraz sąsiadujących gmin.

Styl Dowolny - chłopcy

Rocznik 2004

I miejsce - Juliusz Stroisz czas 19.40 PSP Cyprianka

II miejsce - Mikołaj Kozakiewicz czas 27.76 PSP Cyprianka

III miejsce - Marcel Mosakowski czas 30.95 PSP Cyprianka

Rocznik 2005

I miejsce - Michał Grzywaczewski czas 17.14 SP 5 

II miejsce - Miłosz Wałęka czas 23.06 PSP Cyprianka

Rocznik 2006

I miejsce - Szymon Błaszkiewicz czas 21.37 SP 5

II miejsce - Jan Jóźwiak czas 35.04 PSP Szpetal Górny

Styl Grzbietowy - chłopcy

Rocznik 2004

I miejsce - Maciej Józefowicz czas 19.05 SP 5 

Rocznik 2005 

I miejsce - Jakub Kawczyński czas 28.56 PSP Szpetal Górny 

II miejsce - Jan Pawlak czas 30.88 PSP Szpetal Górny 

Rocznik 2006

I miejsce - Szymon Markowski czas 25.98 SP 5 

II miejsce - Wojciech Jarębski czas 33.73 PSP Szpetal Górny 

Styl Klasyczny - chłopcy 

Rocznik 2004 

I miejsce - Kacper Śmigielski czas 19.53 SP 5 

II miejsce - Michał Kuźmicki czas 24.08 PSP Szpetal Górny 

Rocznik 2005 

I miejsce - Mateusz Pączkowski czas 27.55 SP 5 

Rocznik 2006 

I miejsce - Michał Rozwora czas 29.89 PSP Szpetal Górny

II miejsce - Jan Piłat czas 32.68 PSP Cyprianka

III miejsce - Maciej Safianowski czas 39.70 PSP Cyprianka

Styl Dowolny - dziewczynki 

Rocznik 2004 

I miejsce - Patrycja Uzarska czas 19.66 SP 2 

II miejsce - Zuzanna Małkowska czas 21.78 PSP Szpetal Górny 

III miejsce - Wiktoria Wichrowska czas 28.98 SP 2 

Rocznik 2005

I miejsce - Natalia Krasińska czas 19.28 PSP Szpetal Górny 

II miejsce - Katarzyna Lewandowska czas 21.10 SP 2 

III miejsce - Marika Pniewska czas 23.89 SP 2 

Rocznik 2006 

I miejsce - Kornelia Marczewska czas 23.78 SP 2 

II miejsce - Oliwia Kowalska czas 27.57 SP 2 

III miejsce - Julia Włodarczyk czas 27.77 SP 2 

Styl Grzbietowy - dziewczynki 

Rocznik 2004 

I miejsce - Alicja Ostrowska czas 16.39 SP 5

II miejsce - Patrycja Uzarska czas 21.88 SP 2 

III miejsce - Wiktoria wichrowska czas 28.36 SP 2 

Rocznik 2005

I miejsce - Maja Mańkowska czas 21.99 PSP Cyprianka 

II miejsce - Katarzyna Lewandowska czas 22.69 SP 2 

III miejsce - Marika Pniewska czas 25.27 SP 2 

IV miejsce - Wiktoria Kiełkowska czas 26.37 SP 5 

V miejsce - Zofia Gadaj czas 26.78 PSP Szpetal Górny 

Rocznik 2006 

I miejsce - Michalina Chojnicka czas 24.83 SP 5 

II miejsce - Julia Włodarczyk czas 26.04 SP 2 

III miejsce - Anastazja Kwiatkowska czas 27.96 PSP Szpetal Górny 

IV miejsce - Oliwia Kowalska czas 33.93 SP 2 

Styl Klasyczny - dziewczynki 

Rocznik 2004 

I miejsce - Anna Ostrowska czas 19.76 SP 5 

II miejsce - Oliwia budzińska czas 29.21 PSP Szpetal

III miejsce - Martyna Kotas czas 29.97 PSP Szpetal 

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Mikołajkowe Zawody Pływackie.




MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE

7 Grudnia 2016

Wiadomo początek grudnia dzieciom kojarzy się przede wszystkim ze Świętym Mikołajem i Mikołajkami, więc prezentu mikołajkowego nie mogło zabraknąć....

W dniu 07.12 br. w roli pomocników św. Mikołaja tym razem wcielili się pracownicy naszego MOSiR-u. W MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH wzięły udział dzieci z Lipnowskich Przedszkoli .

Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach i kibice którzy dopingowali swoje drużyny zostały obdarowywane  słodkościami. Walka była zacięta, ale wszystko odbywało się zgodnie z zasadami fair play...dzieci w trakcie swoich zmaganiach posilały się i prowadziły pogawędki ze swoimi rywalami, ale o to w tym wszystkim chodziło - by się dobrze bawić.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Mikołajkowe Zawody Sportowe.

 


 

WYNIKI IV KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

5 Grudnia 2016

W dniu 04.12 br. odbyła się IV kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. STAKON KIKÓŁ - KARNKOWO 0 - 3  ( 17-25  16-25  23-25 )

2. TEAM LIPNO - SETBOL CZERNIKOWO 2 - 3  ( 25-18  18-25  25-22  10-25  6-15 )

3. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - LIPNOWIAK OLDBOY 3 - 1  ( 23-25  25-21  25-19  25-18 ) 

4. RADOMICE - MOHITO 3 - 0 ( 28-26  25-15  27-25 )

Tabela 

1. SETBOL CZERNIKOWO 9 pkt

2. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 9 pkt 

3. RADOMICE 9 pkt 

4. TEAM LIPNO 8 pkt 

5. LIPNOWIAK OLDBOY 7 pkt 

6. KARNKOWO 3 pkt 

7. MOHITO 2 pkt 

8. STAKON KIKÓŁ 1 pkt

Zestawienie par V kolejki LALPS 11.12.2016 r.

Godz : 9:00 LIPNOWIAK OLDBOY - STAKON KIKÓŁ

Godz : 9:00 SETBOL CZERNIKOWO - MOHITO 

Godz : 10:30 KARNKOWO - TEAM LIPNO 

Godz : 10:30 RADOMICE - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ


 

 


LIPNOWSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

28 Listopada 2016

W przełożonym meczu z 1 kolejki LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ, spotkali się drużyny SETBOL CZERNIKOWO i RADOMICE, wynik spotkania 3 - 0 ( 25:12  25:17  25:22 )

Następna kolejka odbędzie się 04.12.2016 r. ( Niedziela )

Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ – KARNKOWO

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – SETBOL CZERNIKOWO

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz : 10:30 RADOMICE - MOHITO

 


 


WYNIKI III KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

21 Listopada 2016

W dniu 20.11 br. odbyła się III kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. MOHITO - TEAM LIPNO 0 - 3 ( 18 - 25 22 - 25 22 - 25 )

2. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - KARNKOWO 3 - 1 ( 25 - 22 17 - 25 25 - 19 25 - 18 )

3. SETBOL CZERNIKOWO - LIPNOWIAK OLDBOY 2 - 3 ( 21 - 25 18 - 25 25 - 17 25 - 22 13 - 15 )

4. RADOMICE - STAKON KIKÓŁ 3 - 1 ( 22 - 25 25 - 20 25 - 11 25 - 21 )

Zestawienie par IV kolejki LALPS 04.12.2016 r.

Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ - KARNKOWO

Godz : 9:00 TEAM LIPNO - SETBOL CZERNIKOWO 

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - LIPNOWIAK OLDBOY 

Godz : 10:30 RADOMICE - MOHITO

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI.

 


 

 


II LIPNOWSKA SPARTAKIADA SZKOLNA 2016/2017

16 Listopada 2016

W dniu dzisiejszym 16.11 br. odbyła się druga konkurencja sportowa - zawody pływackie II LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2016/2017.

W Spartakiadzie biorą udział wszystkie Szkoły Podstawowe z Lipna, będą rywalizować raz w miesiącu od października 2016r. do maja 2017 r.

Za zwycięstwo w danej konkurencji szkoła otrzymuje 15 punktów, drugie miejsce 10 punktów i trzeci miejsce 5 punktów. Za zwycięstwo w sztafecie szkoła otrzymuje 5 punktów, drugie miejsce 3 punkty i trzecie miejsce 1 punkt.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 15 punktów

II - Sp 3 10 punktów

III - Sp 2 5 punktów

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 15 punktów

II - Sp 3 10 punktów

III - Sp 2 5 punktów

W sztafecie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 5 punktów

II - Sp 3 3 punkty

III - Sp 2 1 punkt

Ogólna punktacja po dwóch konkurencjach sportowych :

I miejsce  Sp 5  55 punktów

II miejsce  Sp 3  43 punkty

III miejsce  Sp 2  31 punktów


 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

14 Listopada 2016

" III LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI " za nami.

Po całkowitym podliczeniu okazało się, że w imprezie wzięło udział 150 uczestników ( zapisało się 205 )

Klasyfikacja w kategorii " Mężczyzn " :

I miejsce Świder Dawid 

II miejsce Wiśniewski Piotr

III miejsce Orłowski Hubert

Klasyfikacja w kategorii " Kobiet " :

I miejsce Blachowska Anna

II miejsce Nowacka Anna

III miejsce Witczak Ola

Najmłodszymi uczestnikami biegu byli Lilia Tłusty i Tobiasz Adamski, zaś najstarszym uczestnikiem okazał się Jan Wieczorkowski.

Zwycięzcami byli wszyscy... niektórzy pokonali swoje słabości i im należy się wielki szacunek.

Dziękujemy raz jeszcze za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne biegi organizowane przez MOSiR Lipno.

Podczas trwania imprezy prowadziliśmy akcję z fundacją na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach RECAL dostarczyła dla uczestników biegu napoje izotoniczne TAFISA 2015.  Przez cały czas trwania imprezy była prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafią do recyklingu. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe podczas III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI.

Podziękowania dla sponsorów :

- Firma Akryl

- Fundacja Recal

- Komornik Sądowy Robert Damski

- Przędsiębiorstwo Usług Komunalnych

- Pracownia Reklamy Virgo

Szczególne podziękowania kierujemy do Powiatowej Komendy Policji w Lipnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie za zabezpieczenie trasy podczas III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA " III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI " 13.11.2016r.

 

Nazwisko i Imię

Czas

1

Świder Dawid

17:50:00

2

Wiśniewski Piotr

17:58:00

3

Orłowski Hubert

18:07:00

4

Uzarski Dominik

18:26:00

5

Śliwiński Paweł

18:37:00

6

Ruciński Cezary

18:47:00

7

Perkowski Rafał

18:52:00

8

Brzozowski Szymon

19:00:00

9

Sarnowski Janusz

19:10:00

10

Balcerzak Krzysztof

19:12:00

11

Kopyciński Jakub

19:13:00

12

Olszewski Adam

19:28:00

13

Rzymski Jakub

19:34:00

14

Kępiński Jarosław

19:37:00

15

Falkowski Filip

19:51:00

16

Lorenc Julian

20:00:00

17

Ciećwierz Szymon

20:03:00

18

Majewski Szymon

20:09:00

19

Trzciński Mariusz

20:10:00

20

Ziemiańczyk Jarosław

20:11:00

21

Kruziński Stefan

20:18:00

22

Blachowska Anna

20:23:00

23

Knach Miłosz

20:51:00

24

Kolawa Karol

20:53:00

25

Dubicki Bartłomiej

20:54:00

26

Strzelecki Konrad

21:01:00

27

Steckiewicz Edmund

21:04:00

28

Górzyński Jakub

21:08:00

29

Jaśkiewicz Rafał

21:15:00

30

Sadowski Kacper

21:19:00

31

Bladziak Jakub

21:35:00

32

Wilk Paweł

21:42:00

33

Pawłowski Marcin

21:58:00

34

Nowak Michał

22:06:00

35

Świerczyński Rafał

22:11:00

36

Wiliński Marek

22:17:00

37

Nowacka Anna

22:19:00

38

Janiszewski Przemysław

22:28:00

39

Witczak Ola

22:42:00

40

Wilk Przemysław

22:43:00

41

Kalota Joanna

22:50:00

42

Chełmicki Michał

22:52:00

43

Gajewski Maciej

22:54:00

44

Prykowski Adrian

22:55:00

45

Rzymska Weronika

22:56:00

46

Jetter Piotr

23:13:00

47

Masalski Romuald

23:17:00

48

Doliński Damian

23:24:00

49

Ostrowska Patrycja

23:31:00

50

Kwiatkowski Krystian

23:35:00

51

Złakowska Ewelina

23:38:00

52

Orłowski Sławomir

23:50:00

53

Jeżewski Adrian

23:52:00

54

Widisz Krzysztof

23:53:00

55

Kilanowska Joanna

23:54:00

56

Kowalski Przemysław

24:01:00

57

Lewandowski Jeremiasz

24:04:00

58

Orłowski Przemysław

24:05:00

59

Madzierska Oliwia

24:07:00

60

Konczalski Krzysztof

24:11:00

61

Mielczarek Michał

24:13:00

62

Zabłocki Maciej

24:14:00

63

Lewkowicz Arkadiusz

24:16:00

64

Fydrych Jerzy

24:18:00

65

Szałczyński Sławomir

24:21:00

66

Kruszewski Roman

24:23:00

67

Więczkowski Patryk

24:24:00

68

Wiśniewski Łukasz

24:25:00

69

Lewandowski Paweł

24:29:00

70

Kwiatkowski Patryk

24:55:00

71

Bieńkowska Sylwia

24:56:00

72

Szarszewska Natalia

24:57:00

73

Kmieć Robert

25:04:00

74

Czerwiński Norbert

25:06:00

75

Wiśniewski Robert

25:09:00

76

Uzarska Sylwia

25:18:00

77

Lewkowicz Kamil

25:29:00

78

Piórkowski Stanisław

25:34:00

79

Kuberski Krzysztof

25:42:00

80

Ciecierska Aleksandra

25:44:00

81

Stawski Paweł

25:50:00

82

Sztenderewicz Renata

25:53:00

83

Paradowski Krystian

26:07:00

84

Piasecki Arkadiusz

26:12:00

85

Baranowski Zbigniew

26:16:00

86

Mucha Aleksander

26:22:00

87

Rączkowski Adam

26:22:00

88

Sarnowska Magdalena

26:23:00

89

Chojnacka Krystyna

26:24:00

90

Goczyński Kazimierz

26:28:00

91

Tucholska Anita

26:46:00

92

Fabisiak Agnieszka

26:54:00

93

Wiśniewski Michał

27:01:00

94

Delega Arkadiusz

27:03:00

95

Kisielewska Daria

27:04:00

96

Kwiatkowska Renata

27:06:00

97

Lorenc Elżbieta

27:23:00

98

Spisz Krzysztof

27:38:00

99

Gralewski Jarosław

27:40:00

100

Kaczmarek Monika

27:40:00

101

Gawroński Bartosz

27:42:00

102

Gawroński Paweł

27:43:00

103

Wójcik Agnieszka

27:51:00

104

Pasternak Marcin

27:56:00

105

Pasternak Robert

27:57:00

106

Pasternak Kinga

27:57:00

107

Kołtun Jarosław

27:57:00

108

Chełmicki Grzegorz

28:00:00

109

Seklecka Natalia

28:03:00

110

Marciniak Żaneta

28:23:00

111

Adamski Tobiasz

29:12:00

112

Bieńkowski Marcin

29:25:00

113

Szajgicki Patryk

29:28:00

114

Chojnowska Emilia

28:29:00

115

Szychulski Michał

29:30:00

116

Krajewski Wojciech

29:31:00

117

Drozdowski Wojciech

29:57:00

118

Kycia Piotr

30:02:00

119

Rzepczyńska Karolina

30:11:00

120

Pawłowski Piotr

30:12:00

121

Wszelak Anita

30:21:00

122

Lewandowski Marcin

30:22:00

123

Jakubiak Ewa

30:26:00

124

Lilia Tłusty

30:26:00

125

Radomski Marcin

30:27:00

126

Damski Robert

30:30:00

127

Krajewska Patrycja

30:35:00

128

Czerwińska Ewa

30:52:00

129

Prykowska Mirosława

30:57:00

130

Wysocki Radosław

31:07:00

131

Kozłowska Monika

31:08:00

132

Trzcińska Paulina

31:08:00

133

Bieńkowska – Śliwińska Agnieszka

31:13:00

134

Niedziałkowska Monika

31:15:00

135

Kranc – Ciupa Iwona

31:37:00

136

Klimek Magdalena

31:43:00

137

Klimecka – Łatuta Magdalena

31:43:00

138

Winiecka Ewa

31:43:00

139

Bartosz Aleksandra

31:44:00

140

Raus Kamil

31:44:00

141

Skarżyńska Katarzyna

31:46:00

142

Bartosz Marek

31:47:00

143

Stasiak Monika

31:54:00

144

Kaczorowska Ewa

31:55:00

145

Krajewska Dominika

32:58:00

146

Sarnowska Otylia

35:18:00

147

Walewander Przemysław

35:19:00

148

Gawrońska Alicja

36:33:00

149

Gawrońska Monika

36:33:00

150

Wieczorkowski Jan

36:52:00

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce III Lipnowski Bieg Niepodległości.


« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] »