ZACZYNAMY PŁYWACKĄ LIGĘ MISTRZÓW

25 Września 2014

W dniu 30 września br. ( wtorek ) o godz. 11.00 rozpoczynamy zapisy i I kolejkę Pływackiej Ligi Mistrzów. 

Dziś zostały rozesłane zaproszenia do szkół odnośnie PLM.

Mamy nadzieję, że szkoły chętnie skorzystają z naszej oferty.


 

 


 

REZERWACJA KRYTEJ PŁYWALNI I PLANY ZAJĘĆ RUCHOWYCH

18 Września 2014

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych obiektów. 

Mamy nadzieję, że Państwa nie rozczarowaliśmy, jeśli chodzi o komfort korzystania z basenu i że przerwa wakacyjna pozytywnie wpłynęła na wystrój wnętrza krytej pływalni.

 

 

 

 

 

 


 

II OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZAKOŃCZONY

18 Sierpnia 2014

Zakończyły się dwudniowe zmagania w tenisie ziemnym. Mimo wakacyjnych urlopów II OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO orgaznizowany na kortach w Parku Miejskim w Lipnie cieszył się dość sporym zainteresowaniem. Turniej organizowany został w dwóch kategoriach: +40 i Open +18.

Sprzyjające warunki pogodowe oraz organizowany w parku przez MCK w Lipnie piknik rodzinny, zachęciły mieszkańców naszego miasta do wyjścia z domu i skorzystanie z organizowanych w dniu atrakcji kulturalno-sportowych.

Zwycięzcą kategorii +40 został Andrzej Lewalski, w kategorii Open +18 najlepszy okazał się Paweł Uzarski – Instruktor w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lipnie. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe statuetki i rakiety tenisowe. Drugie miejsca zajęli: Krzysztof Łańcucki ( +40 ) i Maciej Karbowski ( Open +18 ).

 


 

II OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

11 Sierpnia 2014

Serdecznie zapraszamy na II OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO DLA DOROSŁYCH. 

Turniej odbędzie się na kortach w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza w dwóch kategoriach wiekowych: +40 i kategorii Open +18. Runda wstępna turnieju odbędzie się w dniu 14 sierpnia br. o godz. 16.00, runda finałowa w dniu 15 sierpnia o godz. 14.00.

Zapisać się można bezpośrednio w dniu rozpoczęcia turnieju lub telefonicznie - Paweł Uzarski, tel. 663 952 400 -UDZIAŁ BEZPŁATNY.

Dla zwycięzców turnieju zagwarantowane nagrody rzeczowe.



PÓŁMETEK WAKACJI - SIERPNIOWE IMPREZY SPORTOWE Z MOSIR-EM

30 Lipca 2014

Chodź mija za chwilę już połowa wakacji, to dzięki przepięknej pogodzie wakacyjny klimat z MOSiR-em w Lipnie trwa w najlepsze.

No cóż - wakacyjne lenistwo nie będzie trwać wiecznie, dlatego warto uświadamiać sobie fakt, że zbliża się...... szkoła i powrót do codziennych obowiązków.

Aby łagodnie przyjąć transformację z przyjemnych przyzwyczajeń na ( dla niektórych ) mniej przyjemne :-) proponujemy w sierpniu szereg imprez sportowych z naszym ośrodkiem sportu.


 

PIERWSZE GRAFFITI NA NASZYM SKATEPARKU

20 Lipca 2014

W dniu dzisiejszym na specjalnie przygotowanym do celu ogrodzeniu zostało wykonane pierwsze graffiti. Wykonane legalnie graffiti z pewnością ożywi nasz skatepark i ( jak nas zapewniono ) jest to dopiero początek tej alternatywnej sztuki na naszym obiekcie.

 




SKATEPARK GOTOWY - TERAZ CZAS NA GRAFFITI

17 Lipca 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie zaprasza do wzięcia udziału w otwartym konkursie na zaprojektowanie i wykonanie graffiti na dwóch ścianach (przęsłach betonowych) znajdujących się wokół skateparku (dawne boisko betonowe przy ul. Okrzei). Konkurs planowany jest w dniu otwarcia skateparku, tj. w piątek (18 lipca br.) o godz. 10.00.

Podstawowym celem konkursu jest ukazanie bogactwa alternatywnej sztuki jaką jest graffiti oraz wybór najlepszego projektu dotyczącego następujących tematów: promocja zdrowego stylu życia, aktywności sportowej, moda na niepalenie, wolność od nałogów, tolerancja, przyjaźń.

W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne lub grupy osób z terenu Lipna i okolic. Uczestnicy konkursu muszą mieć ukończone 14 lat i posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna na udział w konkursie. 

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o kontakt z Dyrektorem MOSiR-u Jarosławem Zabłockim, nr tel. 665 595 600.

 


 

PRACE KONSERWACYJNE BOISKA GŁÓWNEGO

9 Lipca 2014

Stadion Miejski w Lipnie przechodzi kurację...........

Po zakończonym meczu sparingowym rozpoczeliśmy prace konserwacyjne oraz naprawcze głównego boiska piłkarskiego, które w rezultacie doprowadzą do polepszenia jego i tak dobrej jakości. Odnawiana jest także infrastruktura stadionu, a także pozostałe tereny zielone.

W tym okresie nasze drużyny piłkarskie będą przygotowywać sie do nowego sezonu na boisku bocznym, małym boisku treningowym oraz Orliku.

 


 

EKSTRAKLASA PIŁKARSKA NA STADIONIE W LIPNIE

6 Lipca 2014

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przegrali w sobotnim sparingu na Stadionie Miejskim w Lipnie z izraelskim wicemistrzem - Hapoelem Be'er Szewa 0:1. Był to ostatni sprawdzian Zawiszy Bydgoszcz przed nowym sezonem, który rozpoczną meczem o Superpuchar Polski 9 lipca z Legią w Warszawie.

Z pewnością sobotni mecz przejdzie do historii Lipna, ponieważ był to pierwszy międzynarodowy mecz piłkarski, jaki odbył się na naszym stadionie i mamy nadzieję, że nie ostatni. 

Wśród wielu gości z Izraela była między innymi właścicielka drużyny Hapoel Be'er Szewa - Alona Barkat wraz z rodziną.


ZAWISZA BYDGOSZCZ ( ZDOBYWCA PUCHARU POLSKI )- HAPPOEL BEER SHEWA ( WICEMISTRZ IZRAELSKIEJ LIGI ) ZAGRAJĄ NA NASZYM STADIONIE.

4 Lipca 2014

W dniu 5 lipca na Stadionie Miejskim w Lipnie zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy Zdobywcą Pucharu Polski-drużyną Zawiszy Bydgoszcz oraz wicemistrzem Izraelskiej Premier Lig – drużyną Happoel Beer Shewa, w której występować będzie były zawodnik Mistrza Polski – Wisły Kraków Maor Melikson posiadający polskie obywatelstwo, grający na pozycji pomocnika - debiutujący w reprezentacji U-21 w pierwszej reprezentacji Izraela.

Happoel to aktualny wicemistrz Izraela i klub, w którym Melikson grał w latach 2008-2011. Jest to zawodnik, którym poważnie interesowała się Legia Warszawa – aktualny Mistrz Polski, który w dniu 9 lipca zmierzy się w Warszawie z przeciwnikiem Happoela Beer Shewa – Zawiszą Bydgoszcz w meczu o Super Puchar Polski.

 

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Lipnie przy ul. Sportowej 13 o godz. 17.00 – Wstęp Wolny.

Serdecznie zapraszają gospodarze spotkania:

Dorota Łańcucka – Burmistrz Miasta Lipna, oraz

Jarosław Zabłocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Lipnie.



« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] »