I LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - RÓWNIEŻ NA ROWERZE

31 Października 2014

UWAGA !!!

W zawiązku z tym, że otrzymujemy wiele pytań, czy rodzice mogą zabrać ze sobą dziecko, które przejedzie z nimi trasę biegu rowerem - uprzejmie informujemy, że dopuszczamy taką możliwość ( wyłącznie dla dzieci do lat 10 ).
Prosimy o zgłoszenia do dnia 5 listopada i stosowną informację na ten temat, KAŻDE DZIECKO OTRZYMA SWÓJ NUMER STARTOWY ZE SWOIM IMIENIEM I ZOSTANIE ZAKWALIFIKOWANE JAKO UCZESTNIK "I LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI"

Czekamy na zapisy...jest nas coraz więcej - CEL JEST SZCZYTNY.

 

 


WYNIKI II KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

28 Października 2014

W niedzielę 26.10 br. zakończyła się II kolejka LALPS.

Wyniki II kolejki :

LIPNOWIAK OLDBOY - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 2:3

STS - UKS WIŚLANIN BOBROWNIKI 0:3

STAKON KIKÓŁ - TEAM LIPNO 0:3

PAUZA - PISIONT GROSZY

 DOKUMENTY DOTYCZĄCE BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

27 Października 2014

Przypominamy że wszyscy zawodnicy, którzy chcą wziąść udział w biegu powinni się zapoznać tymi dokumentami: Regulamin I Lipnowskiego Biegu Niepodległości.

Przed biegiem, każdy zawodnik ma obowiązek zapoznać się i podpisać oświadczenie zawodnika o zapoznaniu się z regulaminem i braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.

Dla zawodników, którzy w dniu biegu nie ukończyli 18 roku wymagana jest zgoda opiekuna prawnego na uczestnictwo w biegu: oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego.


Wszystkie dokumenty dotyczące biegu można wypełnić w biurze MOSiR w Lipnie ( kryta pływalnia ) lub bezpośrednio przed biegiem-w dniu biegu ( punkt startowy-godz. 9.00 ). 

I LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

23 Października 2014

11 listopada z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy uczcić po raz pierwszy I LIPNOWSKIM BIEGIEM NIEPODLEGŁOŚCI. 
Wierzymy, że uda Wam się znaleźć chwilę czasu i uczcić to wyjątkowe dla każdego Polaka święto! Dołączcie do nas!

Bieg liczy ok. 5 km i zaczyna się od odbudowanego mostu na rzece Mień - wykonanego przez Wojsko Polskie, pododdział specjalistyczny 2 Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu, potem biegnie ulicą Nieszawską, Ekologiczną, bulwarami im. Poli Negri, ulicą Szkolną i kończy się 700 metrowym odcinkiem w Parku Miejskim im. G. Narutowicza przy pomniku "Pomnik Niepodległości" odsłoniętego w dniu 11 listopada 1930 roku w hołdzie poległym 14 obrońcom ojczyzny z Lipna. 

Zapisy przyjmujemy od 27 października do 5 listopada włącznie.
Paweł Uzarski, tel. 663 952 400 lub osobiście w biurze MOSiR - Kryta Pływalnia w Lipnie.

 


ZESTAWIENIE PAR 2 KOLEJKI LALPS

23 Października 2014

Zestawienie par 2 kolejki Lipnowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozgrywanej w dniu 26.10 br. ( Niedziela ) w Hali Sportowej PG nr 1 w Lipnie.

1. godz. 10:00 LIPNOWIAK OLDBOY - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

2. godz. 11:30 STS - UKS WIŚLANIN BOBROWNIKI

3. godz. 13:00 STAKON KIKÓŁ - TEAM LIPNO

PAUZA - PISIONT GROSZY

                                                                                                                                                                       Zapraszamy.

 


 


SZATNIA RODZINNA GOTOWA

23 Października 2014

 

Zajęcia dla naszych najmłodszych pływaków niedługo się zaczną.....
Szatnia Rodzinna czeka tylko na zakup kojca, aby rodzic mógł się spokojnie przebrać.

Wymienimy jeszcze wodę w małej niecce basenowej i przed każdymi zajęciami jeszcze ją podgrzejemy, by nasi mali pływacy nam się nie pochorowali.  

Po co jeździć do Rypina, Torunia albo Wielkiej Nieszawki, jak basen i ciekawe zajęcia są "pod nosem"  

Zapraszamy

 


 

AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ NA SALI FITNESS

22 Października 2014

Zapraszamy Państawa do korzystania z proponowanej oferty.

 

 

 

 


 

 

NOWE ZAJĘCIA RUCHOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

22 Października 2014

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 

 

 

 ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA WIETNAMSKICH SZTUK WALKI VO VIET – MODER VIET VO DAO

21 Października 2014

TEGO JESZCZE U NAS NIE BYŁO !!!

Od 21 października 2014 roku o godz. 18.00 rozpoczynamy zajęcia wietnamskich sztuk walki VO VIET – moder VIET VO DAO. Zajęcia będą prowadzone w nasze sali fitness ( kryta pływalnia ) - przy ulicy 11 listopada13a.
Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, dla zainteresowanych oddzielne zajęcia związane z nauką technik samoobrony i interwencji dla służb mundurowych.
Vo Vie jest to styl kompletny w ramach programu nauczane są techniki uderzeń kopnięć, rzutów dźwigni, duszenie, techniki zapaśnicze charakterystyczne dla wietnamskich sztuk walki nożyce – GIAO LONG CUOC oraz nauka realnej samoobrony. 
W ramach systemu VO VIET można także poznać techniki VIET TAI CHI – odpowiednik chińskiego tai chi.
Klub który powstaje należy do VVD VIET CHI WOŁOMIN GROUP kierowanej przez Mistrza Krzysztofa Biadunia posiadającego 4 dang. 

Zajęcia prowadzić będzie Jarosław Krzeszewski 2 dang – Wietnamskie sztuki walki uprawia od 1990, czarny pas zdobył w 1996 roku, uprawnienia instruktora rekreacji posiada od 1996 roku.
Vo Viet jako odrębna sztuka walki została po raz pierwszy w Polsce przedstawiona w roku 2003 przez Wielkiego Mistrza Phan Hoang podczas stażu inaugurującego Szkołę Liderów Czarnych Pasów (The Leading Black Belts School w skrócie LBBS). Program Vo Viet został opracowany przez Wielkiego Mistrza Phan Hoang na podstawie jego wieloletnich badań nad różnymi sztukami walki dalekiego wschodu. W efekcie powstał system zakorzeniony głęboko w wietnamskiej kulturze, a jednocześnie przystosowany do mentalności przeciętnego człowieka zachodu, nowoczesny, przystępny dla wszystkich chcących uprawiać sztuki walki. Nie oznacza to, że celem Mistrza była ekspansja Vo Viet na zachód. Jako „obywatel świata”, Wielki Mistrz Phan Hoang szukał raczej czegoś uniwersalnego, mogącego służyć rozwojowi całych narodów. Aspekt społeczny przejawia się w programie Vo Viet obejmującym naukę pięciu podstawowych form, z których każda ma swoją misję. Pierwsza – ma przedstawić pełen obraz Vo Viet zachęcając w ten sposób do treningu. 
Druga uczy cierpliwości, wytrwałości w pracy i dążeniu do celu. Trzecia pomaga rozwinąć siłę fizyczną jak i psychiczną oraz wytrzymałość. 
Czwarta uświadamia potrzebę posiadania strategii w działaniu. Ostatnia, piąta forma uczy metodologicznego podejścia do rozwiązywania problemów, prowadzenia badań czy też nauczania innych. 
W przełożeniu na wymiar ogólnospołeczny, praktyka Vo Viet ma kształtować w ludziach niezbędne cechy jak: dobra wola, cierpliwość, wytrwałość i pracowitość, dbałość o zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną, strategiczne, planowe działanie i wreszcie metodyczne podejście do poszukiwania rozwiązań i przekazywania wiedzy innym. Są to uniwersalne wartości sprzyjające rozwojowi społeczeństwa jak i poszczególnych jednostek.
Każdy, kto zetknął się już z Viet Vo Dao zada zapewne pytanie: „jak się ma Vo Viet do Viet Vo Dao?”. „Viet Vo” i „Vo Viet” w języku wietnamskim oznacza to samo, a skoro praktykując sztukę walki mamy już drogę (Dao) - to nie potrzebujemy o niej nieustannie mówić! Powstanie Vo Viet jest więc efektem naturalnej ewolucji Viet Vo Dao oraz jak to określa Mistrz „efektem połączenia nowoczesnej nauki i tradycyjnej sztuki walki”.

Zapraszamy...przyjdźcie chociaż popatrzeć jak ćwiczą inni, być może komuś się spodoba - patrzenie nic nie kosztuje.


 

WYNIKI I KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

20 Października 2014

W niedzielę 19.10 br. zakończyła się I kolejka LALPS.

Wyniki I kolejki :

TEAM LIPNO - STS 3:1

LIPNOWIAK OLDBOY - UKS WIŚLANIN BOBROWNIKI 0:3

OGOŃCZYK KIKÓŁ - PISIONT GROSZY 3:0

 


 


 

 


« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] »