APEL O POMOC

11 Listopada 2015

Więcej informacji na zamieszczonym plakacie.

 

 

 

 

 

 

 

 


KLASYFIKACJA KOŃCOWA II LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

9 Listopada 2015

" II LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI " za nami.

Po całkowitym podliczeniu okazało się, że w imprezie wzięło udział 124 uczestników ( zapisało się 187 )

Klasyfikacja w kategorii " Mężczyzn " to :

I miejsce Świder Dawid 

II miejsce Waśkiewicz Sebastian

III miejsce Boniecki Damian

Klasyfikacja w kategorii " Kobiet " to :

I miejsce Turalska Aneta

II miejsce Szpadzińska Malwina

III miejsce Kuchnicka Katarzyna

Najmłodszym uczestnikiem biegu był Tobiasz Adamski, zaś najstarszym uczestnikiem okazał się Wojciech  Lewandowski.

Najlepszym uczestnikiem z Lipna został Sebastian Waśkiewicz a najlepszą uczestniczką z Lipna została Wioletta Makowska. 

Zwycięzcami byli wszyscy... niektórzy pokonali swoje słabości i im należy się wielki szacunek.

Dziękujemy raz jeszcze za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne biegi organizowane przez MOSiR Lipno.

Podczas trwania imprezy prowadziliśmy akcję z fundacją na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach RECAL dostarczyła dla uczestników biegu napoje izotoniczne TAFISA 2015.  Przez cały czas trwania imprezy była prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafią do recyklingu. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe podczas II LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI.

Podziękowania dla sponsorów :

- Firma Akryl

- Trytonik

- Sklep Mohito

- Fundacja Recal

- Pracownia reklamy Nika

- ZPUH M. Cymerman

- Komornik Sądowy Robert Damski

- Przędsiębiorstwo Usług Komunalnych

Szczególne podziękowania kierujemy do Powiatowej Komendy Policji w Lipnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie za zabezpieczenie trasy podczas II LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA " II LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI " 08.11.2015r.

1

Świder Dawid

2

Waśkiewicz Sebastian

3

Boniecki Damian

4

Brzóska Janusz

5

Pokora Rafał

6

Gabryelski Marcin

7

Kędzior Marek

8

Wendland Mateusz

9

Walkiewicz Michael

10

Nowatkowski Marcin

11

Sarnowski Janusz

12

Rzymski Jakub

13

Pawłowski Piotr

14

Radke Szymon

15

Kopyciński Jakub

16

Lewkowicz Arkadiusz

17

Turalska Aneta

18

Majewski Szymon

19

Szpadzińska Malwina

20

Pawłowski Marcin

21

Lewicki Piotr

22

Gołębiowski Maciej

23

Sadowski Kacper

24

Świerczyński Rafał

25

Kuchnicka Katarzyna

26

Bonowicz Artur

27

Rohde Piotr

28

Ziemiańczyk Jarosław

29

Rempuszewski Mateusz

30

Steckiewicz Edmund

31

Blachowska Anna

32

Makowska Wioletta

33

Tomaszewski Mateusz

34

Świerczyński Paweł

35

Jurkiewicz Damian

36

Zabłocki Maciej

37

Rzymska Weronika

38

Orłowski Przemysław

39

Zawidzka Emilia

40

Zakrzewski Paweł

41

Złakowska Ewelina

42

Makowski Marcin

43

Lewkowicz Kamil

44

Kowalski Przemysław

45

Orłowski Sławomir

46

Ostrowska Patrycja

47

Sentkowski Marian

48

Wiśniewski Wojciech

49

Romanowski Patryk

50

Kłudkowski Jacek

51

Zajączkowski Marek

52

Kruszewski Roman

53

Dubicki Krzysztof

54

Łykowski Waldemar

55

Stawiak Maciej

56

Baranowski Zbigniew

57

Woźniak Mariusz

58

Deskiewicz Wojciech

59

Jankowska Klaudia

60

Spisz Krzysztof

61

Zakrzewski Kacper

62

Badalski Piotr

63

Kleczkowska Sandra

64

Uzarska Sylwia

65

Milak Arkadiusz

66

Zachacz Miłosz

67

Lewicki Kamil

68

Jankowski Adam

69

Lewandowski Wojciech

70

Romański Paweł

71

Ręczkowski Przemysław

72

Szkodziński Arkadiusz

73

Jaworski Radosław

74

Wojtal Dorota

75

Krakowska Wiktoria

76

Chełmiński Grzegorz

77

Kowalski Tomasz

78

Jankowska Wiktoria

79

Pawłowska Aleksandra

80

Brzeźińska Anna

81

Brzeźiński Piotr

82

Wysocki Radosław

83

Urbaczewska Agnieszka

84

Rybowicz Andrzej

85

Ziemińska Anna

86

Sieradzka Natalia

87

Romanowska Magdalena

88

Siedlecki Damian

89

Kownacki Paweł

90

Wyżykowski Dariusz

91

Gajewska Halina

92

Adamski Tobiasz

93

Adamski Paweł

94

Kaczmarek Monika

95

Błaszkiewicz Wioletta

96

Bieńkowska-Śliwińska Agnieszka

97

Gorzycka Katarzyna

98

Bełkowski Kacper

99

Kowalski Maciej

100

Pawłowski Maciej

101

Ott Sandra

102

Banasik Paweł

103

Kycia Piotr

104

Wasilewski Jakub

105

Dąbrowski Mikołaj

106

Szymańska-Stawiak Iwona

107

Budzińska Klaudia

108

Dąbrowska Olga

109

Jakóbowska Magdalena

110

Kacprowicz Małgorzata

111

Nowacka Anna

112

Ostrowska Anita

113

Kwiatkowska Renata

114

Spryszyńska Jolanta

115

Chojnowska Małgorzata

116

Chojnowska Alicja

117

Witomska Wiktoria

118

Pniewska wiktoria

119

Czachowska Milena

120

Popielińska Agata

121

Białucha Wiesław

122

Szlosowska Oliwia

123

Kubacka Anna

124

Wysocka Monika


WYNIKI I KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

9 Listopada 2015

W sobotę 07.11 br. zakończyła się I  kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ. 

Wyniki :

1. RADOMICE - PISIONT GROSZY 3 - 1 ( 25:22 25:22 23:25 25:12 )

2. LIPNOWIAK OLDBOY - UKS WISLANIN BOBROWNIKI 3 - 1 ( 22:25 25:10 25:17 25:18 )

3. TEAM WIOSKA - STAKON KIKÓŁ 0 - 3 ( 15:25 24:26 21:25 )

4. SETBOL CZERNIKOWO - TEAM LIPNO Przełozony

Zestawienie par II kolejki LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ rozgrywanej w dniu 15.11 br. ( niedziela ) w hali sportowej PG nr 1 w Lipnie :

1. godz 9:00 PISIONT GROSZY - SETBOL CZERNIKOWO 

2. godz 10:30 TEAM WIOSKA - TEAM LIPNO

3. godz 12:00 UKS WIŚLANIN BOBROWNIKI - STAKON KIKÓŁ

4. godz 13:30 RADOMICE - LIPNOWIAK OLDBOY

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI. 

 





II LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

6 Listopada 2015

Lista uczestników II LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 08.11.2015 r.

Adamski Tobiasz

Adamski Paweł

Bełkowski Kacper

Bieńkowska – Śliwińska Agniesszka

Bonowicz Eryk

Białucha Wiesław

Berebecki Roman

Brzeźińska Anna

Brzeźiński Piotr

Bonowicz Artur

Boniecki Damian

Blachowska Anna

Błaszkiewicz Wioletta

Brzóska Janusz

Baranowski Marek

Baranowski Zbigniew

Badalski Piotr

Banasik Paweł

 

Chojnowska Małgorzata

Ciećwierz Szymon

Czachorowska Milena

Czerwiński Norbert

Czerwiński Antoni

Czerwińska Ewa

Chełmiński Michał

Chełmiński Grzegorz

Chojnowska Alicja

Dąbrowski Mikołaj

Doliński Damian

Dubicki Bartłomiej

Dubicki Krzysztof

Dubicki Tomasz

Dąbrowska Olga

Delega Arkadiusz

Damski Robert

Deskiewicz Wojciech

 

Fydrych Jerzy

Falkowski Filip

 

Gajtowski Patryk

Graczykowski Robert

Gruszczynski Krzysztof

Gołębiewski Maciej

Gawrońska Monika

Gawroński Bartosz

Gawrońska Alicja

Gasińska Monika

Głab Mariusz

Głąb Magdalena

Gajewska Halina

Głąb Mateusz

Gawłowska Daria

Gorzycka Katarzyna

Gabryelski Marcin

 

Jakóbowska Magdalena

Jurkiewicz Damian

Jaworski Radosław

Jankowski Adam

Jankowska Wiktoria

Jankowska Klaudia

 

Kubacka Anna

Kowalski Przemysław

Kórnatowski Alan

Krakowska Wiktoria

Kościelniak Marcin

Kacprowicz Małgorzata

Kruszewski Roman

Korpalski Robert

Kycia Piotr

Kornacka Katarzyna

Kornacka Ksenia

Kuchnicka Katarzyna

Kędzior Marek

Kawczyński Marcin

Kruszyński Stefan

Kłudkowski Jacek

Kowalski Maciej

Klonkowski Adrian

Kazimierowski Jakub

Kownacki Paweł

Kopycinski Jakub

Kwiatkowska Renata

Kleczkowska Sandra

Kwasiborski Patryk

Kaczmarek Marek

Kowalski Tomasz

Lewicki Kamil

Lewandowski Wojciech

Lewicki Piotr

Lamparska Mariola

Lewkowicz Kamil

Lewkowicz Arkadiusz

 

Łykowski Waldemar

 

Makowski Marcin

Makowska Wioletta

Majewski Szymon

Mielczarek Michał

Mysera Cezary

Majewski Jan

Milak Arkadiusz

Molenda Kinga

Molenda Mariusz

 

Nowacka Anna

Nowatkowski Marcin

 

Ostrowski Norbert

Ott Sandra

Orłowski Przemysław

Orłowski Sławomir

Ostrowska Anita

 

Pniewska Wiktoria

Popielinska Agata

Popielińska Aneta

Perkowski Rafał

Piórowska Marta

Pawłowski Piotr

Poturalski Ireneusz

Pawłowski Maciej

Pisarkiewicz Joanna

Pawłowska Aleksandra

Pawłowski Marcin

Pokora Rafał

Romański Paweł

Romańska Agnieszka

Rzymska Weronika

Rzymski Jakub

Ręczkowski Przemysław

Romanowski Patryk

Romanowska Magdalena

Rumińska Laura

Rohde Piotr

Radke Szymon

Rybowicz Milena

Rybowicz Andrzej

 

Spisz Krzysztof

Spisz Mariusz

Sarnowski Janusz

Sarnowska Magdalena

Steckiewicz Edmund

Sieradzka Natalia

Szlosowska Oliwia

Sadowski Kacper

Szkodziński Arkadiusz

Sentkowski Marian

Szczepańska Karolina

Szychulska Iza

Szychulski Michał

Szychulska Zuzia

Siedlecki Damian

Szymańska – Stawiak Iwona

Stawiak Maciej

Szpadzińska Malwina

Suski Patryk

Spryszynska Jolanta

 

Świdurski Daniel

Świerczyński Rafał

Świder Dawid

Świerczyński Paweł

Tylczyńska Justyna

Tomaszewski Mateusz

Tężycka Aleksandra

Turalska Aneta

 

Uzarska Sylwia

Urbaczewska Agnieszka

 

Woźniak Mariusz

Wasilewski Jakub

Witomska Wiktoria

Wojtal Dorota

Wyżykowski Dariusz

Wendland Mateusz

Waśkiewicz Sebastian

Wesołkowska Daria

Wiśniewski Rafał

Wysocki Radosław

Wysocka Monika

Wiśniewski Wojciech

Walkiewicz Michael

Zakrzewski Kacper

Zawidzka Emilia

Zajączkowski Marek

Zakrzewska Martyna

Zabłocki Maciej

Zachacz Miłosz

Złakowska Ewelina

Zieliński Roman

Zbonikowski Marcin

Ziemiańczyk Jarosław

Zakrzewski Paweł

 

Kaczmarek Monika

I LIPNOWSKA SPARTAKIADA SZKOLNA 2015/2016

30 Października 2015

W dniu wczorajszym miała miejsce inauguracja I LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2015/2016.

Celem Spartakiady jest :

- zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania 

- dostarczanie radości płynącej ze wspólnej zabawy

- wdrażanie "zdrowej" rywalizacji 

- integracja międzyszkolna

- rozpropagowanie szkoły

Organizatorami Spartakiady są : Urząd Miejski w Lipnie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie.

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Lipna p. Paweł Banasik.

W Spartakiadzie biorą udział wszystkie Szkoły Podstawowe z Lipna, będą rywalizować raz w miesiącu od października 2015 r. do maja 2016 r. Najlepsza szkoła w klasyfikacji końcowej w nagrodę wyjedzie na wycieczkę do Warszawy, gdzie uczniowie będą mieli wiele atrakcji. Pozostałe szkoły otrzymają sprzęt sportowy.

 W dniu 29.10.2015 r. na hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 1 odbyło się uroczyste otwarcie Spartakiady.

Pierwszą konkurencją sportową była: mini piłka nożna halowa. Graliśmy systemem każdy z każdym. 

Za zwycięstwo w danej konkurencji szkoła otrzymuje 15 punktów, drugie miejsce 10 punktów i trzeci miejsce 5 punktów.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 5.

Punktacja :

I - Sp 2 15 punktów

II - Sp 3 10 punktów

III - Sp 5 5 punktów

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 5, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3.

Punktacja :

I - Sp 2 15 punktów

II - Sp 5 10 punktów

III - Sp 3 5 punktów


Ogólna punktacja :

I - Sp 2 30 punktów

II - Sp 3 15 punktów

    - Sp 5 15 punktów

W dniu 23.11.2015 r. o godz 11.30 na krytej pływalni odbędzie się druga konkurencja sportowa : zawody pływackie.


 

 




INFORMACJA

28 Października 2015

Informujemy, że w dniach 31.10 - 01.11.2015 r. ( sobota - niedziela ) kompleks sportowy " Orlik " będzie ZAMKNIĘTY. 

 

 

 

 


 

 

REZERWACJA TORÓW NA BASENIE SPORTOWYM

28 Października 2015

W celu zapewnienia poprawy i komfortu naszych usług osobom korzystającym z Basenu, informujemy o dostępności i rezerwacji torów na Basenie Sportowym.

 

 

 

 



HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA SALI FITNESS

27 Października 2015

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia fitness.
U nas na pewno zawsze znajdziesz miejsce!
Chcielibyśmy, aby MOSiR był miejscem, w którym można oderwać się od obowiązków dnia codziennego, spędzić miło czas i zadbać o swoje ciało.
Nasi instruktorzy zadbają nie tylko o bezpieczeństwo ćwiczeń na zajęciach, lecz również o technikę ich wykonywania, aby były one efektywne, skuteczne i pomogły osiągnąć zamierzony cel.
Chcielibyśmy zainspirować Was do dbania o swoje zdrowie, zachęcić do uczęszczania na zajęcia fitness i do prowadzenia aktywnego trybu życia.

 

 



V EDYCJA LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

21 Października 2015

W dniu wczorajszym ( 20.10.br ) odbyło się spotkanie organizacyjne z kapitanami drużyn które wezmą udział w V EDYCJI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ 2015.

Pierwsza kolejka odbędzie się 07.11.2015 r. w Hali Sportowej PG nr 1 w Lipnie.

Zestaw par : 

1. godz. 09.00 RADOMICE - PISIONT GROSZY

2. godz. 10:30 LIPNOWIAK OLDBOY - UKS WIŚLANIN BOBROWNIKI

3. godz. 12:00 STAKON KIKÓŁ - WIOSKA

4. godz. 13:30 TEAM LIPNO - STS

 

Więcej informacji znajduje się w zakładce Amatorska Liga Siatkówki.


I BIEG RODZINNY IM. ŚW. JANA PAWŁA II

15 Października 2015

Zapraszamy wszystkich chętnych na „I Bieg Rodzinny im. św. Jana Pawła II”.

Więcej informacji na zamieszczonym plakacie.

 

 

 

 

 

 

Źródło : Urząd Miejski w Lipnie


 

 

« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] »